Kontakt

Här finns kontaktuppgifter till respektive förbund och administratör. För frågor och funderingar kring nuvarande eller potentiella insatser kan du kontakta katalogadministratören för ditt område. Redaktionen hjälper dig att svara på frågor ring hemsida och teknikaliteter, hur man kan ansluta sig till katalogen, utvecklingsidéer med mera. Vill du lämna feedback eller komma med förslag på hur vi kan göra verktyget bättre går det bra att höra av sig till såväl administratör som redaktion och ledningsfunktion.  

 

Redaktion och ledningsfunktion

 

Samordningsförbundet Centrala Östergötland – Kinda, Linköping och Åtvidaberg

Redaktionens gemensamma mail
insatskatalogen@samordning.org 

Johanna Lindblad, nationell katalogadministratör
070-657 53 00
johanna.lindblad@linkoping.se

Petra Lind, nationell katalogadministratör
072-394 53 48
petra.lind@linkoping.se

Hanna Carlson, nationell katalogadministratör
073-322 63 89
hanna.carlson@linkoping.se

Emmy Olsson, lokal katalogadministratör
072-552 12 13
emmy.olsson@linkoping.se

Ida Olofsson, Projektledare
070-388 82 84
ida.olofsson@linkoping.se

 

 

Övriga medverkande förbund - katalogadministratörer

 

Göteborg

Göteborg Väster - Stadsdelarna Askim-Frölunda-Högsbo och Västra Göteborg
Malin Ericsson
072-549 89 40
goteborg@insatskatalogen.se 

 

Kronobergs län

Värend - Alvesta, Lessebo, Växjö och Tingsryd
Emma Krantz
073-328 80 17
insatskatalogen@sfvarend.se

Sunnerbo – Ljungby, Markaryd och Älmhult
Emelie Lindström
072-162 83 86
emelie.lindstrom@ljungby.se

 

Västmanland

Norra Västmanland - Fagersta, Norberg, Sala, Skinnskatteberg och Surahammar
Hanna Stålarv
072-330 84 99
hanna.stalarv@fagersta.se

Västerås – Västerås
Hanna Stålarv
072-330 84 99
hanna.stalarv@fagersta.se

Västra Mälardalen - Arboga, Kungsör och Köping
Hanna Stålarv
072-330 84 99
hanna.stalarv@fagersta.se

 

Östergötland

Östra Östergötland - Finspång, Norrköping, Söderköping och Valdemarsvik
Peter Johansson
073-020 21 16
peter.johansson@norrkoping.se

 

Stockholm

Huddinge Botkyrka Salem - Huddinge, Botkyrka och Salem
Elisabeth Afram Söderström
010-486 00 72
elisabeth.afram-soderstrom@arbetsformedlingen.se

Stockholm Stad - Stockholm Stad
Masood Khatibi
076-12 49 182
masood.khatibi@extern.stockholm.se

Södertälje – Södertälje
Elisabeth Afram Söderström
010-486 00 72
elisabeth.afram-soderstrom@arbetsformedlingen.se

Roslagen – Danderyd, Norrtälje, Täby, Vallentuna, Vaxholm och Österåker
Pernilla Carlsson
pernilla.k.carlsson@arbetsformedlingen.se

Östra Södertörn - Haninge, Nynäshamn och Tyresö
Margareta Nylander
08-606 92 53
margareta.nylander@haninge.se

Karin Benzler
08-606 55 74
karin.benzler@haninge.se

VärNa - Värmdö och Nacka
Sofia Sjöblom
072-567 72 04
sofia.sjoblom@finsamvarna.se 

Sundbyberg
Catarina Örtengren
08-706 80 37
catarina.ortengren@sundbyberg.se

Sollentuna - Upplands Väsby - Sigtuna
Kirsi Poikolainen
073-915 17 89
kirsi.poikolainen@sollentuna.se

Roger Sjöberg
073-765 30 56
roger.sjoberg@sollentuna.se